Dyplom III Powstanie Śląskie

/ 0 comments

W dniu 27.06.2021 w Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, było podsumowanie dyplomu III Powstania Śląskiego. Spotkanie organizował Oddział OT-06 i jego prezes Marek SP9HTY.

Pierwsze miejsce zdobył Alfred SP9CTW i grawerton. Podsumowano również aktywność krótkofalowców w trzech dyplomach z okazji 100-lecia Powstań Śląskich. W tej kategorii Alfred SP9CTW również był pierwszy i potwierdzenie otrzymał na grawertonie. Na spotkaniu rozdano wiele dyplomów. Po części oficjalnej, zwiedziliśmy Muzeum, gdzie oprowadzała nas etatowa przewodniczka.

Po spotkaniu “zaliczyliśmy” odpust i słodycze pod budami cukierników.
Był, zdjęcia zrobił i opisał Bronek SP9WZO

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*