Pierwsze spotkanie w 2023r.

/ 0 comments

Pierwsze spotkanie w nowym 2023 roku już za nami !

Na spotkanie przybyło całkiem sporo radioamatorów, również za sprawą wizyty kolegów z OT-06 PZK w Katowicach. Bardzo miło było nam gościć w Cieszynie Marka SP9HTY, Artura SQ9BDB, oraz Jana SP9DLY. Szczególnie miłą niespodziankę dla Alfreda SP9CTW miał kolega Jan, który przyniósł jego kartę qsl która potwierdza łączność przeprowadzoną ponad 53 lata temu ! Zdjęcie karty poniżej.

Spotkanie jak zwykle było bardzo owocne we wszelkiego typu rozmowy, od ciekawostek elektronicznych, przez zakłócenia na częstotliwości klubowej 145.425, po obecne wyprawy DX-owe, ze szczególnym uwzględnieniem jednej z najbardziej wyczekiwanych czyli Bouvet Island 3Y0J.

To wszystko okraszone było oczywiście pysznym jedzeniem które serwuje kuchnia.

Dziękujemy bardzo za spotkanie i zapraszamy za miesiąc !

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*