Pożegnanie Janka OK2BIQ

/ 0 comments

28 lutego 2022r pożegnaliśmy Janka OK2BIQ, bardzo zasłużonego krótkofalowca, znanego w Polsce, Czechach, Słowacji i na całym świecie. Msza żałobna była w Oldrzychowicach w języku czeskim i przeplatana językiem polskim. Spoczywa na cmentarzu w Tyrze, 100 m od domu. Był również dzwonnikiem i dbał o zegar w kaplicy przycmentarnej.

Ś.p. Janka pożegnała duża grupa polskich krótkofalowców, pod wodzą Prezesa PZK Tadeusza SP9HQJ. Żegnali go koledzy z Cieszyna i okolic, Bielska, Rybnika, Górnego Śląska. Była również tradycyjna stypa, na którą serdecznie zapraszała rodzina ś.p Janka. Byliśmy w gospodzie u Liberdy, gdzie spotykaliśmy się na SANBESKIDO. Janek OK2BIQ i Janek SQ9DXT z Zebrzydowic, byli organizatorami tych spotkań, za co im dziękuję.

Cześć jego pamięci !

SP9WZO

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*