Wstępne wyniki CQ WW 160m 2023

/ 3 comments

CQ World Wide 160 SSB Raw Scores

W tegorocznej edycji CQ World Wide 160-Meter SSB zgłoszono 1158 logów do konkursu co jest raczej średnim wynikiem ilościowym patrząc z perspektywy poprzednich lat aczkolwiek z uwagi na fakt, że pasmo było raczej łaskawe dla naszej części globu to zabawa była bardzo wciągająca.

W tym roku wystartowaliśmy w zawodach wspólnie z Błażejem SQ9LPO (HF9F) w tej samej kategorii czyli Single-Op Low Power Non Assisted. Oboje wykazaliśmy sporą dozę cierpliwości na paśmie próbując łowić co lepsze stacje spośród innych stacji dysponujących dużo lepszymi antenami oraz dużo wyższymi mocami. Uzyskany wstępny wynik odpowiednio dla stacji HF9F to 46,626 punktów a dla stacji HF9E to 33,950 punktów. Uzyskane wyniki przekładają się odpowiednio na 11 oraz 24 lokatę na świecie oraz na 4 i 5 lokatę w Polsce co uważam za wynik doskonały mając na uwadze to że oboje pracowaliśmy na prostych antenach drutowych typu dipol.

Wszystkim pozostałym kolegom startującym w zawodach serdecznie gratulujemy i do usłyszenia w kolejnej edycji.

Wstępne wyniki CQ World Wide 160-Meter SSB 2023

Leszek SP9GOJ

Share this Post

3 Comments

 1. Bardzo dobre wyniki. Gratuluję i tak trzymać!

 2. Leszek dobra robota ! Gratuluje wyniku i wielogodzinnego zaangażowania .
  WPX już blisko, będzie znów dobra zabawa.
  73 Błażej SQ9LPO

  1. Dzięki Błażeju i dla Ciebie również wielkie gratulacje.
   Do następnego

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*