XXVII SANBESKIDO 2020

/ 0 comments

Powoli zbliża się termin corocznego spotkania krótkofalowców w Tyrze u Janka OK2BIQ. W tym roku z powodu panującej epidemii 27 edycja SANBESKIDO odbędzie się na falach eteru w sobotę 10 października w godzinach 10-16 czasu lokalnego w pasmach 80m i 40m SSB i CW oraz w pasmie 2m FM. Gospodarzem spotkania będzie oczywiście Janek OK2BIQ

Równolegle Janek OK2BIQ i Janek SQ9DXT, przy wsparciu krótkofalowców Księstwa Cieszyńskiego organizują dyplom z okazji XXVII SANBESKIDO

Wszystkie informację o na temat akcji dyplomowej znajdują się w zakładce XXVII SANBESKIDO

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w wirtualnym SANBESKIDO i zapraszamy do łączności w celu zdobycia dyplomu !

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*